OKTAGON 59 : PARADEISER VS. TORRES

« Späť

20.07.2024 17:00 OKTAGON 59 : PARADEISER VS. TORRES

Vezieme legendárnu Štvanicu do Bratislavy!

Letný turnaj pod holým nebom po prvýkrát na Slovensku

Obrovská šou, slnko, pohoda, drinky zmiešané s MMA a adrenalínovým prostredím. Teš sa na najatraktívnejších bojovníkov domácej scény a štvrťfinále Tipsport Gamechanger v ľahkej váhe.

Brutálna odveta zo Štvanice medzi súčasným a bývalým šampiónom bantamovej váhy Lima vs. Mågård, ktorý chce svoj pás späť.

Vo štvrťfinále MMA Ligy majstrov za Slovensko nastúpi šampión ľahkej váhy OKTAGONu Rony Paradeiser proti jednému z favoritov miliónovej pyramídy, bývalému šampiónovi KSW Torresovi.

Vlasto Čepo sa prvýkrát od boja o titul chystá späť do klietky rozpútať svoj chaos.

Vojto Barborík sa 3 roky po legendárnom zápase s Buchingerom konečne vracia do OKTAGONu!

Ďalší štvrťfinálový súboj sa odohrá medzi srbskou #1 v ľahkej váhe, neporazeným Bogdanovićom, a víťazom súboja medzi belgickým fenoménom a šampiónom pérovej váhy Keitom a 2-násobným šampiónom Cage Warriors Sardarim z Holandska.

To všetko v sprievode najlepšej audiovizuálnej a svetelnej šou, ktorá podčiarkne celý večer, takže si odnesieš jeden z najlepších zážitkov tohto leta.

Príď 20. 7. prvýkrát zažiť strhujúcu atmosféru do Peugeot Arény pod holým nebom. Lístky v predaji.

Predaj lístkov: https://www.ticketportal.sk/event/OKTAGON-59-PARADEISER-vs-TORRES

Vážení zákazníci, počas kultúrnych, spoločenských, a športových podujatí je podzemná garáž NTC z kapacitných  dôvodov uzavretá pre verejnosť.