Profil

« Úvod

NAJVÄČŠÍ TENISOVÝ STANOK

na Slovensku. Národné tenisové centrum je najmodernejší športovo-kultúrny stánok nachádzajúci sa v širšom centre Bratislavy. Bolo vybudované za účelom prípravy reprezentácie SR, ale aj ako športové centrum pre širokú verejnosť.

PRIESTORY V NÁRODNOM TENISOVOM CENTRE

V NTC sa nachádza 8 krytých tenisových kurtov, 14 bedmintonových kurtov, 4 squashové kurty , moderné fitness centrum InPulse, reštaurácia s kaviarňou, visage štúdio, športové predajne, galéria LCD, parkovisko v suteréne a k dispozícii sú tiež 3 kongresové sály. Sídlo Slovenského tenisového zväzu je situované v administratívnej budove, ktorá je včlenená medzi tréningovú a centrálnu časť NTC. V budove STZ využíva priestory aj Tenisová škôlka–Raketka.

PEUGEOT Aréna NTC

PEUGEOT aréna NTC spĺňa požiadavky medzinárodných športových federácií na usporiadanie svetových a európskych šampionátov v halových športoch. Celý komplex je navyše klimatizovaný, čo ocenia návštevníci najmä v horúcich letných dňoch. Divákom poskytuje komfort a pohodlie, vrátane kontaktu s hracou plochou. Počas letných mesiacov je možné hrať v centrálnej hale pod otvorenou strechou.

OTVÁRACIA STRECHA NA SLOVENSKU

NTC s unikátnym riešením športovej haly s otváracou strechou umožňuje celoročné plnohodnotné využitie centra.