HELENA VONDRÁČKOVÁ A PŘÁTELÉ

« Späť

28.11.2024 19:00 HELENA VONDRÁČKOVÁ A PŘÁTELÉ

Helena Vondráčková vystúpi na exkluzívnom vianočnom koncerte v PEUGEOT aréne (bývala NTC aréna) Bratislava spolu s priateľmi Sagvanom Tofim a Olgou Lounovou.

Neuveriteľná, 60 rokov trvajúca kariéra medzinárodne najúspešnejšej českej speváčky, Heleny Vondráčkovej, to je viac ako 1 700 piesní, viac ako 90 platní a CD nosičov, celosvetovo predaných v počte viac ako 20 miliónov kusov. Helena Vondráčková je nositeľkou nespočetne veľa domácich i zahraničných ocenení, ako aj štátneho vyznamenania - Medaily za zásluhy v oblasti umenia. Zrodená pre spev a vystupovanie pred publikum, koncerty plné hitov a emócií, množstvo úspešných muzikálových projektov, desiatky rolí vo filmoch i seriáloch a dabbing v obľúbených animovaných rozprávkach, to je Helena Vondráčková.

Na jej vianočnom koncerte ako hostia vystúpia spevák, herec a model Sagvan Tofi a speváčka, skladateľka, herečka a rallye závodníčka Olga Lounová.

Predaj lístkov: https://www.ticketportal.sk/event/HELENA-VONDRACKOVA-A-PRATELE

Vážení zákazníci, počas kultúrnych, spoločenských, a športových podujatí je podzemná garáž NTC z kapacitných  dôvodov uzavretá pre verejnosť.