ABSOLUTE BRITNEY

« Späť

23.04.2025 19:00 ABSOLUTE BRITNEY

ZMENENÉ - ABSOLUTE BRITNEY - 18.10.2024 O 19:00 HOD.
V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že koncert Absolute Britney, ktorý sa mal konať dňa 18.10.2024 o 19:00 hod. v NTC aréna Bratislava , je ZMENENÝ! Koncert sa uskutoční v novom termíne: 23.4.2025 o 19:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

 

Oslávte vynikajúcu kariéru nezabudnuteľnej „Princeznej popu“ Britney Spears v jedinečnom predstavení s názvom „Absolute Britney“, v ktorom sa predstaví talentovaná Lucy Rose.

Lucy Rose sa presadila na hudobnej scéne ako kométa. Pozdvihla slávu Britney na novú úroveň a to nielen v Spojenom kráľovstve ale po celom svete. Jej tvrdá práca a oddanosť svojej dive jej priniesli obdiv a uznanie od divákov.

Vystúpenie „Absolute Britney“ predstavuje Lucy ako dokonalú imitátorku Britney Spears, vrátane jej ikonických kostýmov a nadčasových choreografií. Jej schopnosť napodobniť hlas, štýl a legendárne tanečné pohyby ju odlišuje od ostatných, pričom nielen vizuálne, ale aj hlasom dokonalo zosobňuje Britney Spears.

Predstavenie prinesie najikonickejšie živé vystúpenia Britney z jej kariéry, vrátane brilantných singlov ako „Baby One More Time“, „Toxic“, „Crazy“, „Oops... I Did It Again“, „Circus“, „Womanizer“, „Work B *tch“, „Lucky“ a mnoho ďalších.

Šou „Absolute Britney“ je divácky pútavým zážitkom. Lucy je doprevádzaná živými vokálmi, inštrumentálnou produkciou a vynikajúcimi hudobníkmi a tanečníkmi, ktorí spoločne vytvoria nezabudnuteľnú šou svetovej úrovne.

Predaj lístkov: https://www.ticketportal.sk/event/Absolute-Britney

Vážení zákazníci, počas kultúrnych, spoločenských, a športových podujatí je podzemná garáž NTC z kapacitných  dôvodov uzavretá pre verejnosť.