VIVALDIANNO SHINING VENICE

« Späť

20.03.2024 19:30 VIVALDIANNO SHINING VENICE

MEDZINÁRODNE ÚSPEŠNÁ MULTIMEDIÁLNA SHOW SA VRACIA S NOVÝM OSLŇUJÚCIM VIZUÁLOM

VIVALDIANNO Shining Venice je pokračovaním veľmi úspešnej hudobnej show, ktorá dobila svet. Po troch rokoch svetového turné, kedy Vivaldianno oslavovalo úspechy vo viac ako tridsiatich svetových metropolách a videlo ho cez 150.000 divákov, pokračuje s novou tvárou ďalej.

Nová verzia Shining Venice vtiahne divákov do mrazivého príbehu barokového génia Antonia Vivaldiho, odohrávajúceho sa v rozžiarených Benátkach, čo dodáva príbehu magickú atmosféru.

Vizuálna časť prešla zásadným redizajnom. Vďaka najlepším českým animátorom zo štúdia Incognito, ktorí vytvorili nové 3D projekcie a vizuály, sa VIVALDIANNO Shining Venice stalo vizuálnym zážitkom. Dôraz je kladený aj na reflexiu krásy baroka, Benátok a vizualizáciu hudby pri ponechaní priestoru pre divákovu fantáziu. Show je zameraná na 3D efekty, tanečné prvky a interaktívne projekcie.

Shining Venice prekonáva vizuálny štýl svojich predchodcov (City of Mirrors a Reloaded) aj očakávania svojho tvorcu, českého hudobníka a skladateľa Michala Dvořáka. „Nová verzia mi robí veľkú radosť a posúva celý projekt zase o kus ďalej. Neuveriteľná atmosféra Benátok plných svetiel, ktorú sa nám v tejto verzii podarilo vytvoriť, poskytne divákom ešte silnejší zážitok a skvele dokreslí príbeh a hudbu Antonia Vivaldiho. Rovnako ako bol Antonio vo svojej dobe veľmi inovatívne a moderné, tak sa Shining Venice snaží o aktuálne technické a vizuálne inovácie, ako by to mohol urobiť sám Vivaldi, keby žil v našej dobe. Snažíme sa umocniť jeho hudobné emócie súčasnými výrazovými prostriedkami s absolútnou úctou k jeho dielu.“

VIVALDIANNO je koncert s príbehom venovaným Antoniovi Vivaldimu - géniovi baroka. Hlavnú úlohu nahovorila hollywoodska hviezda a bývalý agent 007 Pierce Brosnan, ktorého hlas sprevádzajú ďalší slávni herci a herečky. Libreto relácii napísal Tomáš Belko, známy český spisovateľ a dramatik, ktorý je tiež kreatívnym riaditeľom Ogilvy Czech.

Vo VIVALDIANNO hrá rad renomovaných českých i medzinárodných sólistov, menovite: autor a producent programu Michal Dvořák, člen českej rockovej skupiny LUCIE; Jiří Vodička, koncertný majster Českej filharmónie; Terézia Kovalová, obľúbená mladá česká violončelistka a mnoho ďalších. Show má silnú art-rockovú atmosféru vďaka nádhernej zmesi sláčikového kvarteta, elektrických a akustických gitár, klávesov a syntetizátorov, perkusií, etnických hudobných nástrojov a zvukových efektov.

VIVALDIANNO Shining Venice uvádza 3D koncertnú show plnú emócií a moderných technológií. Počas posledných rokov projekt ukázal svoj potenciál osloviť globálne publikum. Stiera rozdiely medzi krajinami a kultúrami a vytvára „show bez hraníc“ vhodnú pre každé publikum. Prvky rocku štýlovo prelínané s barokovou hudbou podporené vizuálne ohromujúcimi najmodernejšími technológiami priťahujú mladých poslucháčov i nadšencov klasickej hudby z celého sveta.

Ponorte sa do ohromujúceho a tajomného príbehu a zoznámte sa s milostnými aférami jedného z najväčších hudobníkov všetkých čias.

Zažite VIVALDIANNO!

Predaj lístkov: https://www.ticketportal.sk/event/VIVALDIANNO-Shining-Venice

Vážení zákazníci, počas kultúrnych, spoločenských, a športových podujatí je podzemná garáž NTC z kapacitných  dôvodov uzavretá pre verejnosť.