Sergey Vorontsov - Najlepší kúzelnik sveta

« Späť

05.12.2023 19:00 Sergey Vorontsov - Najlepší kúzelnik sveta

5.12.2023

Vstupenky na podujatie je možné zakúpiť len formou Hometicket!

Najlepší iluzionista sveta prichádza do Bratislavy. Aktuálny víťaz prestížnej medzinárodnej ceny «Merlin Award» - Sergey Vorontsov.

Zažite rozdiel medzi každodenným životom a ohromujúcou fantáziou tajomného sveta ilúzií. Zažite nemožné s Maestrom, Sergeyom Vorontsovom, ktorý vytvára úžasné ilúzie! Vo svojich vystúpeniach spája rôzne žánre tohto umenia - od mikromágii a čítania myšlienok na diaľku až po zmiznutie áut. Dlhé roky tvrdého tréningu priniesli Sergeyovi jedinečné zručnosti a pomáhajú mu vykonávať nebezpečné triky v štýle Harryho Houdiniho. Stretnete sa s množstvom rôznych čísel, kde sa snaží uniknúť z klietky, z pút, z lán, z vriec a z rôznych ďalších prekážok. Sergey zdokonaľuje a komplikuje triky legendárneho Houdiniho, dodáva im množstvo adrenalínu a rizika. Každý z jeho trikov sa môže náhle zmeniť a zapríčiniť smrť umelca. Sergey Vorontsov vo svojej práci nepoužíva žiadne televízne efekty, úpravy fotografií ani videá.

Všetky triky sa odohrávajú priamo pred Vašimi očami! Sergey Vorontsov, muž, ktorý sa stal známym v súťaži Eurovízia, kde vystúpil ako prvý a jediný umelec v žánri umenia ilúzie. V roku 2011 režíroval veľkolepú šou chorvátskej speváčky Darie Kintser a zúčastnil sa aj na predstavení. Opakovane vystupoval pred vrcholnými predstaviteľmi štátov, aj napríklad ako režisér ilúzie astrobaletu Gagarin Live v UNESCO, v Paríži. Talentovaný majster ilúzie má bohaté skúsenosti s prácou s hviezdami, mnohými televíznymi programami, šou a dokonca aj filmovaním. Navyše všetky rekvizity a kostýmy sú dielom Sergeya.

Sergey Vorontsov študoval základy „mágie a čarodejníctva“ od detstva od 6 rokov a počas tejto doby predviedol veľa živých vystúpení. Jeho nová šou bola najnavštevovanejšou, s rekordne najvyššou účasťou v histórii. Sergey Vorontsov, vďaka tejto šou, dostal 9. novembra 2019 prvýkrát Oscara v umení ilúzie. Ide o najprestížnejšiu medzinárodnú cenu „Merlin Award“, ktorá sa udeľuje najlepším iluzionistom sveta.

Práve túto šou predstaví Sergey Vorontsov v Bratislave 12.12.2022! Publikum prekvapí rôznymi číslami a ilúziami a zopakuje trik, ktorý ho v roku 2017 stál takmer život. V dôsledku technickej poruchy, trik takmer skončil fatálne: počas výkonu čísla ho upevňovacie nity neudržali, padol z výšky šiestich metrov a skončil so zlomeninou nohy. Trvalo viac ako rok, kým sa rehabilitoval, ale mág je pripravený zopakovať vylepšené číslo pre slovenské publikum.

Dĺžka šou je 2 hodiny s prestávkou.

Sektor A - VIP Lóže: vstupenka so samostatným vchodom a s prístupom do VIP salónika. VIP salónik bude otvorený 40 minút pred šou, počas prestávky a 40 minút po šou. Vo VIP salóniku bude k dispozícii: teplé jedlo, nápoje (alkoholické a nealkoholické), občerstvenie. 

Predaj lístkov: https://www.ticketportal.sk/event/Sergey-Vorontsov-Najlepsi-kuzelnik-sveta

Vážení zákazníci, počas kultúrnych, spoločenských, a športových podujatí je podzemná garáž NTC z kapacitných  dôvodov uzavretá pre verejnosť.