PIOTR RUBIK & hostia

« Späť

09.12.2023 19:00 PIOTR RUBIK & hostia

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie PIOTR RUBIK & hostia, ktoré sa malo konať dňa 09.12.2023 o 19:00 hod. v NTC aréna Bratislava, je z technických príčin ZRUŠENÉ!
Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Pre viac info: https://www.ticketportal.sk/Article/18420

 

V najkrajšom období roka pred Vianocami sa predstaví obľúbený poľský skladateľ, dirigent a spevák Piotr RUBIK v netradičnom hudobnom spojení so slovenskými umelcami a odohrajú nezabudnuteľný koncert 9.12.2023 v NTC Aréne v Bratislave.

Na koncerte Rubikových najväčších hitov vystúpia vynikajúci sólisti Agnieszka Przekupień, Marta Moszczynska, Marcin Januszkiewicz a Michał Gasz, ktorí spolu s Piotrom Rubikom a hudobnou skupinou predstavia nové a niekedy neočakávané interpretácie obľúbených piesní: Straznik raju, Most dwojga serc, Sweat Sie nie konczy, Niech mow, Psalm dla ciebie,Psalm kochania, Milosc to slowa dwa a mnohé ďaľšie.

Okrem toho sa na koncerte predstavia ako hostia obľúbení slovenskí speváci,ktorí si spoločne na jednom pódiu zahrajú a zaspievajú s Piotrom Rubikom. Možete sa tešiť na Simu Magušinovú, či úspešnú vokálnu skupinu FRAGILE, zážitok, ktorí sa oplatí vidieť.

Predaj lístkov: https://www.ticketportal.sk/event/PIOTR-RUBIK-hostia

Vážení zákazníci, počas kultúrnych, spoločenských, a športových podujatí je podzemná garáž NTC z kapacitných  dôvodov uzavretá pre verejnosť.