MICHAEL JACKSON ENCORE

« Späť

20.10.2023 20:00 MICHAEL JACKSON ENCORE

Svetová premiéra mega show MICHAEL JACKSON ENCORE v Bratislave!

Zažite jedinečnú show, na ktorej zaznejú najväčšie hity legendárneho kráľa popu s názvom MICHAEL JACKSON ENCORE. Autorom predstavenia a zároveň hlavným predstaviteľom je svetoznámy tanečník a choreograf Prince Majesty. V doprovode plnohodnotnej kapely a vokalistov predvedie spolu s ďalšími tanečníkmi a artistami najznámejšie tanečné choreografie z hitov Billie Jean, Beat It alebo Smooth Criminal. Svetová premiéra sa bude konať 20. októbra v bratislavskej NTC Arene.

Po premiére v Bratislave bude nasledovať svetové turné so zastávkami v mestách ako Londýn, Viedeň, Berlín, Mníchov, Rím, Miláno, Paríž, Barcelona alebo Las Vegas. "Môj maximalistický prístup od začiatku vyžadoval, aby som sa vo svojej práci snažil o to najlepšie. Tvrdo sme pracovali na tom, aby sme vytvorili presvedčivú, sviežu a dynamickú šou, ktorú si budú môcť vychutnať fanúšikovia na celom svete.”, povedal autor Prince Majesty. Jeho slová potvrdil aj Attila Farkas, ktorý bol 6 rokov osobným strážcom kráľa popu Michaela Jacksona: “Vo všetkých ohľadoch, reč tela, držanie tela, ho evokuje bolestne autenticky.”

Počas pôsobenia v Las Vegas sa Prince Majesty podieľal na mnohých tanečných projektoch, spolupracoval napríklad s LaVelle Smithom Jr., ktorý okrem toho, že bol 23 rokov tanečným choreografom Michaela Jacksona, pracoval ešte s mnohými ďalšími svetovými hviezdami, ako sú Beyonce, Rihanna, The Rolling Stones a Janet Jackson. Tanečník a choreograf, držiteľ prestížnej ceny Emmy a piatich hudobných cien MTV, sa o Princovi tiež vyjadruje veľmi pochvalne: "Pracuje veľmi tvrdo, čo je absolútne štýl Michaela Jacksona a samozrejme, že sme sa stali dobrými priateľmi.” Práve LaVelle je tým, kto ešte zdokonalil choreografiu projektu MICHAEL JACKSON ENCORE.

Predaj lístkov: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/michael-jackson-encore-2023-10-20/

Vážení zákazníci, počas kultúrnych, spoločenských, a športových podujatí je podzemná garáž NTC z kapacitných  dôvodov uzavretá pre verejnosť.