ROCK LEGENDS / OPEN AIR TRIBUTE KONCERT

« Späť

22.06.2024 13:00 ROCK LEGENDS / OPEN AIR TRIBUTE KONCERT

Po úspešnom prvom ročníku sa 22. júna 2024 v Bratislave uskutoční druhý ročník open-air tribute koncertu

ROCK LEGENDS.

Na čo sa môžete tešiť?

- na veľkolepý 9-hodinový koncert rockovej hudby;

- na otvorenie strechy v NTC aréne, aby si tisíce fanúšikov rockovej hudby vychutnali tento zážitok naplno a to priamo pod holým nebom;

- na šesť plnohodnotných vystúpení šiestich najlepších tribute skupín zo Spojeného kráľovstva a Talianska počas jedného dňa.

Bude to naozaj výnimočné a skvelé!

Na koncerte vystúpia:

AC/DC UK (England) – tribute AC/DC. Počas prvého ročníka ROCK LEGENDS predviedli nezabudnuteľnú šou a uchvátili všetkých divákov. Aj preto sme neváhali a pozvali ich na druhý ročník ROCK LEGENDS a už teraz sa nevieme dočkať ich ďalšieho skvelého vystúpenia.

The Bohemians (England) – tribute Queen. "Skvelá show" - povedali o koncerte tejto kapely členovia skupiny Queen - Brian May a Spike Ednez. Podľa fan klubu Queen je to najlepšia tribute kapela Queen, aká aktuálne koncertuje.

Hotter Than Hell (England) – tribute KISS. V roku 2024 kapela oslávi 20. výročie a právom si nesie titul Európska tribute kapela číslo 1 na svete.

Nirvana Tribute (England) – tribute Nirvana. Síce koncertu Nirvany sa už zúčastniť nemôžeme, ale Nirvana Tribute vám priblíži atmosféru z koncertu tejto ikonickej kapely. Šou premyslená do najmenšieho detailu a originálne piesne Nirvany – to všetko nám umožní uctiť si pamiatku Kurta Cobaina naživo.

U2 Tribe (England) – tribute U2. Už viac ako 40 rokov znie hudba U2 z éteru rádií, v arénach či na štadiónoch naprieč všetkými kontinentami. Členovia U2 Tribe sa zaviazali zachytiť autentický zvuk a vystupovať s energiou a vášňou podobným spôsobom ako pôvodná kapela.

SAD European Metallica Tribute (Taliansko) – tribute Metallica. Ďalšia skupina oslávi na našom koncerte 20. výročie. Je intenzívne aktívna od roku 2004, hrá na najväčších pódiách po celej Európe a prináša šou a hudbu so silnými emóciami. Za 20 rokov skupina odohrala viac ako 1000 koncertov a je právom považovaná za najlepšiu Európsku tribute kapelu Metallica.

Šesť nezabudnuteľných predstavení, šiestich najlepších tribute rockových skupín našej doby za jeden deň! Bude to skvelé, nenechajte si ujsť!

Predaj lístkov: https://www.ticketportal.sk/event/ROCK-LEGENDS-OPEN-AIR-TRIBUTE-KONCERT

Vážení zákazníci, počas kultúrnych, spoločenských, a športových podujatí je podzemná garáž NTC z kapacitných  dôvodov uzavretá pre verejnosť.

Reklamné bannery