HABANA SOCIAL CLUB

« Späť

21.05.2024 19:00 HABANA SOCIAL CLUB

Každý, kto bol na Kube, mohol zažiť jedinečný pocit života, ktorý prináša živé predstavenie kubánskej kapely: nezabudnuteľný, neporovnateľný, výnimočný zážitok. Životný inštinkt ľudí, ktorí prešli toľkými útrapami - napriek mnohým slzám a bolesti - je nezlomný, hlásajú bezpodmienečnú lásku k životu a hľadanie šťastia pri každom a pre Kubáncov sú hudba a tanec cestou k šťastiu. Každá z ich piesní je pravdivá príbehom života, v jedinečnom predstavení, ktoré zaujme každého diváka a prenesie ho do karibský ostrov.

Hviezda horúcich, cigarou zadymených nocí kubánskych klubov, obľúbenec kubánskeho ľudu č. 1. skupina HABANA SOCIAL CLUB pridala sólových tanečníkov zo svetoznámeho klubu Tropicana na svoje posledné svetové turné v roku 2024, a tak čaká na všetkých, ktorí chcú zažiť skutočný karibský zážitok so špeciálnou šou.

Chavez Alberto Reyes, frontman skupiny'v súčasnosti spieva na najslávnejšom kubánskom pódiu, El Guajirito, kde vstupné nie je nižšie ako 100 dolárov, čo je na kubánske pomery obrovská suma na kubánskej úrovni. Práve tu sa stalo to, čo nikto nečakal. Jedného dňa sa slávny americký producent navštívil nočný klub, kde počul Cháveza spievať naživo a zamiloval sa do jeho hlasu. Pokračovanie toho bolo, že v roku 2025 bude Alberto spievať vo vlastnej šou v Las Vegas. Habana Social Club sa teda zúčastní na obrovskom koncertnom turné v Európe za posledné.

Predaj lístkov: https://www.ticketportal.sk/event/Habana-Social-Club

Vážení zákazníci, počas kultúrnych, spoločenských, a športových podujatí je podzemná garáž NTC z kapacitných  dôvodov uzavretá pre verejnosť.

Reklamné bannery