PEUGEOT SLOVAK OPEN 2018

05.11.2018 00:00

Peugeot Slovak Open 2018

Na Peugeot Slovak Open 2018 o titul medzinárodného šampióna v tenise mužov!

Peugeot Slovak Open, najväčší tenisový turnaj organizovaný na Slovensku, sa uskutoční v NTC aréne 5. – 11. novembra 2018. Organizátori rozdelia na odmenách celkove 106 000 eur. Víťaz dvojhry si z Bratislavy odnesie 15 270 eur. Súčasťou podujatia patriaceho do challengerovej série ATP je aj hospitality.

V NTC aréne čaká tenistov v boji o 19. titul medzinárodného šampióna Slovenska ako vždy príjemné prostredie a dobré podmienky. Tohto roku bude titul obhajovať Lukáš Lacko, ktorý vyhral toto podujatie trikrát. To sa doposiaľ nepodarilo nikomu. V minulosti získali titul medzinárodného šampióna Slovenska ďalší slovenskí tenisti - Karol Kučera, Dominik Hrbatý, Michal Mertiňák, Martin Kližan a Norbert Gombos. Pred rokmi v Bratislave začínali súčasné superhviezdy svetového tenisu Srb Novak Djokovič, Argentínčan Juan Martin Del Potro, Čech Tomáš Berdych a ďalší. Aj v roku 2018 sa v NTC aréne predstavia viacerí známi tenisti, ale aj poprední slovenskí hráči. Vďaka voľným kartám dostanú šancu aj mladí domáci tenisti z nastupujúcej generácie.

Cena vstupeniek: pondelok – piatok po 3 €, sobota a nedeľa po 5 €.
Viac o turnaji, účastníkoch, programe na každý deň: www.tennisslovakopen.sk

Predaj lístkov: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/peugeot-slovak-open-2018-xix-medzinarodne-majstrovstva-sloven-ntc-arena-prikopova-6-831-03-bratislava/

HLAVNÝ PARTNER

REKLAMA

VYBERTE SI SVOJ TERMÍN

ONLINE REZERVÁCIE ŠPORTOVÍSK