BRIT FLOYD - ECLIPSE WORLD TOUR 2018

28.11.2018 19:00

28.11.2018
NTC Arena

NAJVÄČŠIA SVETOVÁ SHOV PINK FLOYD
ECLIPSE WORLD TOUR 2018 - BRIT FLOYD
45 ROKOV TEMNEJ STRANY MESIACA

Skladby z najpopulárnejšieho a najpredávanejšieho albumu Pink Floyd, The Dark Side of the Moon priváža najlepšia svetová show Pink Floyd – Brit Floyd. Nech sa páči: Wish You Were Here, Animals, The Wall and The Division Bell a oveľa viac vám predvedú v majstrovskom podaní členovia zoskupenia

Brit Floyd.

Brit Floyd, najväčšia pocta Pink Floyd na svete, sa vracia na javisko v roku 2018 s veľmi špeciálnym pripomenutím 45. výročia kultového albumu The Dark Side of the Moon z roku 1973 od Pink Floyd. Turné sa uskutoční naozaj po celom svete / USA, NEMECKO, ANGLICKO, TALIANSKO, FÍNSKO, ŠVÉDSKO, CHORVÁTSKO, MAĎARSKO, ŠVAJČIARSKO.../ a 28.novembra zavíta aj na Slovensko na jediný koncert v NTC Bratislava.

Predalo sa viac ako 45 miliónov kópií a mnohí tento album považovali za najväčšie rockové album všetkých čias. Album The Dark Side of the Moon bolo ambicióznym majstrovským dielom, ktoré preddefinovalo samotnú tvorbu Pink Floyd a posunulo jeho členov k nesmrteľnosti.

Koncert Brit Floyd sa stal fenoménom, ktorý sa považuje za najväčší svetový hold jeho originálu - Pink Floyd. Vierohodne interpretovaná hudba s úžasnou svetelnou show, veľkou kruhovou obrazovkou plus pohyblivými svetlami, lasery, nafukovacie postavičky známe aj z pôvodných koncertov Pink Floyd dorazia aj na Slovensko. Brit Floyd je skvelým pripomenutím Pink Floyd z čias ich najväčšej slávy.

Brit Floyd je viac ako spomienka!
Je to naozaj také dobré, ako píšeme, verte tomu a nenechajte si ujsť túto skvelú hudobne svetelnú show už 28.novembra v NTC BRATISLAVA!

VIP BRIT FLOYD – STRETNUTIE A ZVUKOVÁ SKÚŠKA PRED KONCERTOM
Špeciálna vstupenka ktorú si môžeš dokúpiť k už zakúpenej vstupenke na concert BRIT FLOYD v Bratislave 28/11/2018. Ponúkame možnosť zakúpenia špeciálnej vstupenky k už zakúpenej vstupenke na koncert v cene 75.-€. Táto VIP vstupenka ti zaistí jedinečnú možnosť zúčastniť sa zvukovej skúšky pred koncertom o 17.00 a stretnutie s kapelou, jej managérom, ktorý sa o teba postará. Počas zvukovej skúšky si vypočuješ I veci, ktoré nebudú hrané na koncerte. Samozrejmosťou bude po skúške stretnutie s kapelou, spoločné fotenie a podpis na darčekový predmet. KAPELA BRIT FLOYD SA TEŠˇI NA STRETNUTIE.

Predaj lístkov: https://www.ticketportal.sk/Event/BRIT_FLOYD_ECLIPSE_WORLD_TOUR_2018

HLAVNÝ PARTNER

REKLAMA

VYBERTE SI SVOJ TERMÍN

ONLINE REZERVÁCIE ŠPORTOVÍSK