The MACHINE performs PINK FLOYD Symphonic Orchestra Live

« Späť

30.11.2023 20:00 The MACHINE performs PINK FLOYD Symphonic Orchestra Live

The Machines performs Pink Floyd rozoznie Bratislavu za pomoci českých hudobníkov

Napriek tomu, že sa legendárna kapela Pink Floyd dávno rozpadla, jej piesne sú nesmrteľné. Známe rockové kôstky rozoznejú svoje tóny ešte tento rok v Prahe a Ostrave! Navyše v nevšednom duchu, a to za pomoci českých vynikajúcich hudobníkov hrajúcich v renomovaných pražských orchestroch ako sú Česká filharmónia, FOK alebo Národné divadlo. Tešiť sa môžete na The Machine a umelcov z DS Orchestra Prague a to 29. novembra v aule Gong v Ostrave av pražskom Kongresovom centre 1. decembra.

The Machine performs Pink Floyd bola založená v 1988 roku a sú jednička v Spojených štátoch. Toto hudobné kvarteto z New Yorku, ktoré cez tridsať rokov hrá celosvetovo známe piesne jednej z najpredávanejších kapiel v histórii, má rozsiahly repertoár, nechýba ani hranie na prianie fanúšikov a navyše ich unikátny zvuk je rovnaký ako originál Pink Floyd. Kapela má skúsenosti s hraním po celej severnej Amerike, Európe aj Ázii, vystupovala na renomovaných hudobných festivaloch ako Bonnaroo, Riverbend alebo Gathering of the Vibes.

V kapele pôsobí zakladajúci člen Tahrah Cohen (bicie), dlhoroční spoluhráči Scott Chasolen (klávesy, spev) a Ryan Ball (gitara, spev) a najnovší člen Chris DeAngelis (basgitara, spev). The Machine pokračuje v oslave hudby Pink Floyd a uctenia života Joea Pascarella, ktorý v roku 1988 spolu s Tahrah kapelu založil.

The Machine sú jedineční aj v očiach ostatných celosvetovo uznávaných umelcov.

„Hrajú zvuk a hity Pink Floyd s mrazivou presnosťou a hrajú sakra dlho,“ povedal o The Machine Matt Diehl z Rolling Stone a editor z newyorského hudobného magazínu Spin Matthew Webber napísal: „The Machine nevyzerajú ako Pink Floyd, ale na tom nezáleží – zne presne ako Pink Floyd, a to sa počíta.“

The Machine sľubujú ešte lepšiu vizuálnu a multimediálnu show okorenenú práve o českých hudobníkov a zložia tak poctu nielen českým fanúšikom, ale aj vlani zosnulému zakladateľovi kapely Joemu Pscarellovi.

Vstupenky na podujatie je možné zakúpiť len formou Hometicket!

Predaj lístkov: https://www.ticketportal.sk/event/The-MACHINE-performs-PINK-FLOYD-Symphonic-Orchestra-Live

Vážení zákazníci, počas kultúrnych, spoločenských, a športových podujatí je podzemná garáž NTC z kapacitných  dôvodov uzavretá pre verejnosť.