Stretnutie Fed Cup tímov SLOVENSKO - ČESKO

« Späť

04.07.2020 14:00 Stretnutie Fed Cup tímov SLOVENSKO - ČESKO

4.7.2020 o 14:00 dve dvojhry
5.7.2020 o 14:00 dve dvojhry a štvorhra
AXA aréna NTC

V AXA aréne NTC o Pohár priateľstva: Slovensko privíta Česko
Spestrením pozastavenej tenisovej sezóny budú divácky atraktívne priateľské stretnutia Slovenska s Českom. Tie sú naplánované na 4. - 5. júla. Bratislava bude dejiskom duelu fedcupových tímov, zápasu mužov do 23 rokov a juniorov a junioriek do 16 rokov. Hrať sa bude o Pohár priateľstva.
"Oba národné tenisové zväzy sa pokúsia zostaviť čo najsilnejšie tímy. Je skvelé, že diváci budú mať šancu vidieť na vlastné oči Karolínu Plíškovú či Petru Kvitovú. Chceli sme, aby sa fedcupový zápas konal v Bratislave, keďže český daviscupový tím sme hostili začiatkom marca v NTC. Bude to prvé medzinárodné zápolenie po trojmesačnej pauze zavinenej pandémiou. Tenis má dobré epidemiologické predpoklady, neprichádza v ňom ku kontaktu. Verím, že pre slovenský aj český tenis budú tieto zápasy veľkým impulzom," povedal generálny sekretár STZ Igor Moška.
Bratislavské stretnutie národných ženských tímov sa uskutoční na tvrdom povrchu v AXA aréne NTC pod otvorenou strechou. Slovenskou jednotkou bude Viktória Kužmová, v tíme by sa ďalej mali predstaviť Anna Karolína Schmiedlová či Rebecca Šramková. Češky majú vo svetovej stovke až osem hráčok, takže o zvučné mená určite nebude núdza.
Národné tenisové centrum Bratislava, 4. – 5. júla 2020
SLOVENSKO - ČESKO
priateľské medzištátne stretnutie fedcupových tímov o Pohár priateľstva

SOBOTA, 4. júla 2020, 14.00: dve dvojhry
NEDEĽA, 5. júla 2020, 14.00: dve dvojhry a štvorhra
CENA VSTUPENIEK: po 4 eurá na oba dni
PREDPREDAJ: ticketportal.sk, recepcia NTC

Prípadnú zmenu začiatkov oznámime na www.stz.sk

   

 

Predaj lístkov: https://www.ticketportal.sk/event/Stretnutie-Fed-Cup-timov-SLOVENSKO-CESKO

Vážení zákazníci, počas kultúrnych, spoločenských, a športových podujatí je podzemná garáž NTC z kapacitných  dôvodov uzavretá pre verejnosť.