ROCK LEGENDS / OPEN AIR TRIBUTE KONCERT

« Späť

25.06.2022 11:30 ROCK LEGENDS / OPEN AIR TRIBUTE KONCERT

25.6.2022
NTC aréna

Oznámenie organizátora: Vzhľadom na trvajúcu situáciu s pandémiou COVID-19 a prijatými obmedzeniami pre hromadné podujatia, sa presúva koncert Rock Legends na nový termín – 25.6.2022. Miesto konania zostáva pôvodné. Vstupenky na pôvodný koncert, zostávajú v platnosti. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na Vás! S úctou, SHOW SLOVAKIA

17.10.2020 sa na Slovensku v Bratislave v NTC uskutoční prvý open air tribute koncert ROCK LEGENDS. V Európe sa už veľa rokov konajú veľké tribute rockové koncerty a konečne aj na Slovensku sa uskutoční prvý tribute koncert rockovej hudby.

Agentúra SHOW SLOVAKIA prinesie na Slovensko všetkým fanúšikom kvalitnej rockovej hudby nezabudnuteľnú, veľkolepú show. Všetko bude prvýkrát a bude to skvelé.

- po prvýkrát na Slovensku sa bude konať tribute koncert rockovej hudby.

- po prvýkrát, kvôli open-air tribute koncertu ROCK LEGENDS, sa strecha NTC otvorí, aby sa tisíce fanúšikov rockovej hudby cítili šťastne pod holým nebom.

- diváci po prvý krat uvidia päť plnohodnotných predstavení piatich najlepších tribute skupín zo Spojeného kráľovstva a USA.

Koncert zahŕňa:

1. Not The Rolling Stones (UK) – tribute Rolling Stones.

2. AC/DC UK – tribute AC/DC.

3. Guns or Roses (UK) – tribute Guns N’ Roses.

4. Bon Giovi (UK) – tribute Bon Jovi.

5. Help! a Beatles (USA/SLO) - tribute Beatles.

Celý deň budú k dispozicii stánky s rôznym občerstvením a nápojmi. Brány NTC sa pre divákov otvoria o 11:30 hod., koncert potrvá do 21:30 hod. Koncert bude moderovať moderátor Rádio Anténa Rock. Medzi vystúpeniami skupín sa uskutoční Žrebovanie o hodnotné ceny. Žrebovanie hlavnej ceny - 2 lístky na koncert Guns N’ Roses v Prahe 19. júna 2020 sa uskutoční pred posledným predstavením o 19:50 hod.

Kapacita NTC je obmedzená, takže sa predáva obmedzeny počet vstupeniek. Vstupenka je platná celý deň. Po vstupe do NTC dostane každý divák osobné potvrdenie svojej prítomnosti, vďaka ktorému bude môcť v prípade potreby odísť z NTC a vrátiť sa späť. Akékoľvek vlastné nápoje a jedlá na miesto konania koncertu sú zakázané. V nepriaznivom počasí si organizátor vyhradzuje právo na uzavretie strechy NTC. Počasie nebude mať vplyv na prácu stánkov a koncert.

Pre všetkých divákov bude v priestoroch NTC k dispozícii tanečná plocha a miesta na sedenie. Práve tu si diváci môžu oddýchnuť ako aj skonzumovať jedlo a nápoje. Taktiež budú pripravené miesta na sedenie aj státie. To všetko je zahrnuté v cene vstupenky.

Päť nezabudnuteľných predstavení najlepších tribute rockových skupín našej doby za jeden deň! Bude to skvelé, nenechajte si ujsť!

Ďalšie informácie, line up a všetky spravy budú k dispozícii na webovej stránke www.showslovakia.sk a na Facebooku.

Zmena programu vyhradená.

Vstupenky pre ZŤP v cene 1€/ doprovod v cene 20 €, predaj len na mieste v deň konania koncertu.

Predaj lístkov: https://www.ticketportal.sk/event/ROCK-LEGENDS-OPEN-AIR-TRIBUTE-KONCERT

Vážení zákazníci, počas kultúrnych, spoločenských, a športových podujatí je podzemná garáž NTC z kapacitných  dôvodov uzavretá pre verejnosť.

Reklamné bannery