Prime Orchestra

« Späť

14.05.2023 19:00 Prime Orchestra

14.5.2023

Vstupenky na podujatie je možné zakúpiť len formou Hometicket!

Fenomén PRIME ORCHESTRA vtrhol v roku 2014 do hudobného a koncertného priestoru na vlne kvalitatívne novej ukrajinskej hudby. Inovatívny pohlcujúci orchester okamžite sa stal lídrom koncertných programov s vlastným Sympho Show. Prime Orchestra vytvoril covery a mash-upy svetových hitov prezentované s vizuálnymi efektmi.

Orchester vyzerá veľmi štýlovo. Svetelné šou rozohrievajú krv a privádzajú publikum do šialenstva pri hraní obľúbených skladieb od SYSTEM OF A DOWN, SCORPIONS, QUEEN, AC/DC, METALLICA, RHCP, DEEP PURPLE, DEPECHE MODE a iných kapiel.

Aj interakciu dirigenta s publikom možno pokojne označiť za nový žáner symfonického stand up'a bez jediného slova, ktoré privádza publikum do extázy.

Výsledok: Už 9 rokov - 20 programov a 700 koncertov, plné sály po celom európskom kontinente aj mimo neho.

Za tým všetkým sa skrýva obrovská profesionalita celého PRIME ORCHESTRA: súčasťou orchestra je rocková kapela, vokalisti, husľový orchester, živé DJ zvukové efekty – certifikovaní hudobníci a absolventi hudobných vzdelávacích inštitúcií známych svojou vysokou úrovňou.

Predaj lístkov: https://www.ticketportal.sk/event/Prime-Orchestra

Vážení zákazníci, počas kultúrnych, spoločenských, a športových podujatí je podzemná garáž NTC z kapacitných  dôvodov uzavretá pre verejnosť.

Reklamné bannery