Posledný bohém – Karol Duchoň 70

« Späť

09.10.2020 19:00 Posledný bohém – Karol Duchoň 70

9.10.2020 o 19:00
10.10.2020 o 15:00
10.10.2020 o 19:00
AXA aréna NTC

Vážené dámy a páni, fanúšikovia legendárneho slovenského speváka Karola Duchoňa,

S prihliadnutím na aktuálne platné hygienicko-zdravotné opatrenia a kapacitné reštrikcie počtu divákov spojené s vírusom COVID19, sme sa rozhodli miesto 1 veľkého podujatia, ponúknuť Vám 3 výnimočné hudobné show "Posledný Bohém - Karol Duchoň 70", pre limitovaný počet 900 fanúšikov.

S ohľadom na kapacitné, technické a produčkné možnosti sme boli nútení posunúť termín konania hudobnej show "Posledný Bohém - Karol Duchoň 70" zo štvrtka 03. 09. 2020, na nové termíny konania, ktorými sú piatok 9. októbra 2020 a sobota 10. októbra 2020.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti. Divákom, ktorí si zakúpili vstupenky do sektorov, ktoré nie je možné s ohľadom na zníženie kapacity obsadiť, zaslal predpredaj.sk mailom náhradné vstupenky, v súlade s požiadavkami na zmenu kapacity hľadiska.

V prípade nevyhovujúceho termínu je možné vstupenky vymeniť alebo stornovať najneskôr do 12. 07. 2020. Po tomto termíne nebude možné akceptovať storno vstupeniek.)

POZOR DARČEK PRE VERNÝCH: Divákom, ktorí si kúpili vstupenky na hudobnú show "Posledný Bohém - Karol Duchoň 70" do 15. 06. 2020, daruje organizátor podujatia, ako poďakovanie za trpezlivosť, fanúšikovské tričko "Posledný Bohém - Karol Duchoň 70", ktoré si môžu vyzdvihnúť po preukázaní sa pôvodnou, alebo náhradnou vstupenkou v deň konania hudobnej show.

Hudobná show "Posledný Bohém - Karol Duchoň 70" vo veľkom štýle otvorí „pokaranténnu“ kultúrnu sezónu a bude svojou kvalitou určite kultúrnym vrcholom roka 2020. Nenechajte si újsť tento jedinečný koncert kde dôstojne oslávime nedožité narodeniny slovenskej speváckej legendy, Karola Duchoňa.

V prípade ak ste si zakúpili vstupenky na predajnom mieste a nezanechali ste na seba kontakt, napíšte prosím na reklamacie@predpredaj.sk ohľadom Vášho náhradného termínu a miesta. Pri svojej žiadosti špecifikujte prosím svoje aktuálne miesta. 

Posledný bohém – Karol Duchoň 70
Jedinečná hudobná show venovaná nedožitým 70.narodeninám
Karola Duchoňa

Karol Duchoň patril k najväčším a najdominantnejším hviezdam hudobnej scény v Československu. Bol súčasťou mnohých hudobných a televíznych projektov, kde získal uznanie, obdiv a popularitu nielen doma, ale aj v zahraničí. Velikán slovenskej populárnej hudby, slovenský Tom Jones, či slovenský hudobný poklad. Volali ho slovenským Gottom a mnohí sú dodnes presvedčení, že keby jeho život predčasne neukončil boj s démonmi, v Československu by jeho talent neprekonal nikto.

Galashow ladená v modernom retroštýle, bude exkluzívnym prierezom najväčších hitov geniálneho speváka Karola Duchoňa. Jeho umenie a skvelú hudbu si pripomenú najpopulárnejší súčasní speváci - Mário Kuly Kollár, Ondřej G. Brzobohatý, Nela Pocisková, Martin Chodúr, Lukáš Adamec, Ján Slezák a ďalší hostia.

Program v štýle veľkých revuálnych show s modernými prvkami a technológiami, budú dopĺňať kvalitne spracované dokrútky, v ktorých na Karola Duchoňa a zážitky s ním zaspomínajú veselo i vážne všetci tí, ktorí s ním na jeho krátkej životnej ceste aspoň istú časť kráčali.

Programom bude sprevádzať legendárny Rozhlasový Big Band Gustava Broma pod vedením Vlada Valoviča.

Predaj lístkov: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/posledny-bohem-karol-duchon70-2020-04-26/

Vážení zákazníci, počas kultúrnych, spoločenských, a športových podujatí je podzemná garáž NTC z kapacitných  dôvodov uzavretá pre verejnosť.