Posledný bohém – Karol Duchoň 70

« Späť

13.03.2021 19:00 Posledný bohém – Karol Duchoň 70

13.03.2021 o 19:00
AXA aréna NTC

Vážené dámy a páni, fanúšikovia legendárneho slovenského speváka Karola Duchoňa,

S prihliadnutím na aktuálne vládne reštrikcie ohľadom kultúrnych a športových podujatí v súvislosti s vírusom COVID19, ktoré predstavujú de facto zákaz konania podujatí, bol termín konania hudobnej show "Posledný Bohém - Karol Duchoň 70" presunutý na 13. marca 2021.*

Napriek maximálnej snahe organizátora, ako aj ochote a ústretovosti účinkujúcich, partnerov a dodávateľov podujatia, musíme akceptovať rozhodnutia kompetentných orgánov a presunúť termín konania podujatia na termín, ktorý by mal zaručiť bezpečný priebeh podujatia.

Vstupenky, ktoré ste si zakúpili zostávajú v platnosti.

V prípade nevyhovujúceho termínu je možné požiadať prostredníctvom predpredaj.sk, o vrátenie ceny vstupenky do 11. 11. 2020.

POZOR DARČEK PRE VERNÝCH: Divákom, ktorí si kúpili vstupenky na hudobnú show "Posledný Bohém - Karol Duchoň 70" do 25. 09. 2020, daruje organizátor podujatia, ako poďakovanie za trpezlivosť, fanúšikovské tričko "Posledný Bohém - Karol Duchoň 70", ktoré si môžu vyzdvihnúť po preukázaní sa pôvodnou, alebo náhradnou vstupenkou v deň konania hudobnej show.

Sme si istý, že hudobná show "Posledný Bohém - Karol Duchoň 70" bude určite patriť ku kultúrnym vrcholom roka 2021 a Vaša trpezlivosť bude kompenzovaná mimoriadnym kultúrnym zážitkom. Nenechajte si újsť tento jedinečný koncert kde dôstojne oslávime nedožité narodeniny slovenskej speváckej legendy, Karola Duchoňa.

Veríme, že kultúra a umenie patrí k najdôležitejším faktorom rozvoja spoločnosti a jej podpora je pre zachovanie spoločenských a ľudských hodnôt národa mimoriadne dôležitá. Útlm a zanedbávanie kultúrnych a umeleckých aktivít má veľmi negatívny vplyv na celú spoločnosť, ale hlavne na mladú generáciu, ktorá stráca prístup ku kvalitnej a hodnotnej kultúre, ktorú nie je možné nahradiť internetovou a televíznou kultúrou.

* zmena termínu podujatia je realizovaná v súlade s platnou legislatívou (zákon 129/2020 Z.z.)

 

Karol Duchoň patril k najväčším a najdominantnejším hviezdam hudobnej scény v Československu. Bol súčasťou mnohých hudobných a televíznych projektov, kde získal uznanie, obdiv a popularitu nielen doma, ale aj v zahraničí. Velikán slovenskej populárnej hudby, slovenský Tom Jones, či slovenský hudobný poklad. Volali ho slovenským Gottom a mnohí sú dodnes presvedčení, že keby jeho život predčasne neukončil boj s démonmi, v Československu by jeho talent neprekonal nikto.

Galashow ladená v modernom retroštýle, bude exkluzívnym prierezom najväčších hitov geniálneho speváka Karola Duchoňa. Jeho umenie a skvelú hudbu si pripomenú najpopulárnejší súčasní speváci - Mário Kuly Kollár, Ondřej G. Brzobohatý, Nela Pocisková, Martin Chodúr, Lukáš Adamec, Ján Slezák a hostia

Program v štýle veľkých revuálnych show s modernými prvkami a technológiami, budú dopĺňať kvalitne spracované dokrútky, v ktorých na Karola Duchoňa a zážitky s ním zaspomínajú veselo i vážne všetci tí, ktorí s ním na jeho krátkej životnej ceste aspoň istú časť kráčali.

Programom bude sprevádzať legendárny Rozhlasový Big Band Gustava Broma pod vedením Vlada Valoviča.

Predaj lístkov: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/posledny-bohem-karol-duchon70/

Vážení zákazníci, počas kultúrnych, spoločenských, a športových podujatí je podzemná garáž NTC z kapacitných  dôvodov uzavretá pre verejnosť.