MIREILLE MATHIEU

« Späť

18.10.2022 20:00 MIREILLE MATHIEU

S radosťou VÁM oznamujeme, ze máme konečne nový termín na koncert MIREILLE MATHIEU, ktorý sa niekoľkokrát odkladal.


Nový termín:
18. 10. 2022 - NTC aréna Bratislava
Všetky vstupenky zostávajú v platnosti, nie je potrebné ich vymieňať.​

Koncertu Mireille Mathieu sa v Bratislave konečne dočkáme!

Madame Mathieu sa vráti na Slovensko 18. októbra 2022. Francúzska šansoniérka Mireille Mathieu, ktorá patrí medzi obľúbené spevácke hviezdy aj v našich končinách odohrá tak dlho odkladaný koncert v bratislavskej NTC ARÉNE , kde vystúpi so svojím novým koncertným programom.

"Veríme, že situácia bude priaznivá a fanúšikovia sa tak konečne dočkajú niekoľkokrát odkladaného koncertu. Tešíme sa, že si spoločne užijeme skvelú atmosféru francúzskych šansónov a nádhernej energie, ktorú Mireille Mathieu rozdáva všetkým svojim fanúšikom," uistil priaznivcov riaditeľ produkcie JVS GROUP Petr Suchánek. Diváci sa môžu tešiť na veľký koncert, ktorý bude obohatený o nové piesne z celého sveta. Mireille Mathieu celosvetovo predala viac než 120 miliónov platní a naspievala 1200 piesní v 11 jazykoch. V roku 2015, na veľkom nemeckom turné oslávila 50 rokov svojho pôsobenia na scéne svetovej populárnej hudby. Na každom zo svojich koncertov spomína prostredníctvom piesne Maman na svoju milovanú mamu, ktorá zomrela vo veku 94 rokov. Jej posledné koncerty pred vypredaným hľadiskom boli plné nádherných piesní, sĺz dojatia a nadšených fanúšikov nabitých silnými emóciami. Táto charizmatická speváčka očarí každého svojou skromnosťou a nádherným hlasom, ktorým mnohých rozospievala. Slovenskí fanúšikovia už veľakrát ukázali, ako dokonale ovládajú slová jej piesní a v Bratislave vždy zožala obrovský
úspech pred vypredaným hľadiskom.

Predaj lístkov: https://www.ticketportal.sk/event/MIREILLE_MATHIEU

Vážení zákazníci, počas kultúrnych, spoločenských, a športových podujatí je podzemná garáž NTC z kapacitných  dôvodov uzavretá pre verejnosť.