MIREILLE MATHIEU

« Späť

30.04.2021 18:00 MIREILLE MATHIEU

2.12.2020
AXA aréna NTC

Mireille Mathieu príde do Bratislavy až budúci rok! Jej koncert bol v dôsledku momentálnej situácie opäť preložený!

Z dôvodu pandémie koronavírusu bol opätovne odložený decembrový koncert Mireille Mathieu, ktorý bol pôvodne naplánovaný na 10.3.2020 a následne na 2.12.2020. Nový termín koncertu je 30. apríla 2021 v bratislavskej AXA aréne NTC. Všetky zakúpené vstupenky na pôvodný termín zostávajú naďalej v platnosti aj na nový termín koncertu.

Francúzska šansoniérka Mireille Mathieu patrí medzi obľúbené spevácke hviezdy aj v našich končinách. V Bratislave bola už v marci, kedy pricestovala na svoj koncert a v hotelovej izbe čakala na finálne potvrdenie, že je koncert z dôvodu pandémie koroavírusu zrušený. Svojim fanúšikom však už vtedy odkázala, že sa na Slovensko veľmi rada vráti.

"Následkom opatrení pandémie Covid 19 sme boli nútení presunúť aj decembrový koncert Mireille Mathieu. S manažmentom Madame Mathieu sa nám podarilo potvrdiť nový termín koncertu na 30.4.2021. Všetky vstupenky zostávajú naďalej v platnosti. Veríme, že sa v roku 2021 na presunutých koncertoch všetci stretneme a užijeme si jedinečné kultúrne zážitky,
" hovorí zástupkyňa JVS GROUP Zuzana Benediktová.

Nezabudnuteľnú atmosféru na francúzsky spôsob si nenechajte ujsť dňa 30. apríla 2021 v AXA aréne NTC Bratislava. Vstupenky sú k dispozícii na predajných miestach siete Ticketportal alebo na www.ticketportal.sk.
Viac informácií na www.jvsgroup.sk

Predaj lístkov: https://www.ticketportal.sk/event/MIREILLE_MATHIEU

Vážení zákazníci, počas kultúrnych, spoločenských, a športových podujatí je podzemná garáž NTC z kapacitných  dôvodov uzavretá pre verejnosť.