MADUAR – SHOW How Mad U Ar

« Späť

22.09.2023 19:00 MADUAR – SHOW How Mad U Ar

Podujatie MADUAR – SHOW How Mad U Ar, ktoré sa malo konať v posledne avizovanom termíne 22.9.2023 sa presúva na termín 20.9.2024 o 19:00. Vstupenky zostávajú v platnosti. V prípade nevyhovujúcemu náhradnému termínu môžu zákazníci požiadať o vrátenie peňazí. Túto žiadosť je potrebné odoslať do dňa 19.9.2023 (vrátane). Zákazníci, ktorí si zakúpili vstupenky prostredníctvom stránky predpredaj.sk dostanú túto informáciu emailom. V prípade nedoručenia emailu skontrolujte priečinok spam / nevyžiadaná pošta, prípadne kontaktujte reklamacie@predpredaj.sk.

 

MADUAR, najúspešnejšia kapela česko-slovenskej tanečnej scény 90. rokov, odpáli túto jeseň jedinečnú koncertnú party plnú známych hitov.

VÝNIMOČNÁ SCÉNA

- navrhnutá svetovými slovenskými firmami v produkcii showprogramov - Kvant Led, Kvant Lasers a Kvant Show Production

- 28 m dlhá LED stena vo výške 3-poschodí

- Kinetická Show - prvýkrát na koncerte v Čechách a na Slovensku

ŠPECIÁLNI HOSTIA

- Captain Jack, Twenty 4 Seven a ďalší

- Robert Burian, Ivanna, Nicotini a ďalší

MEGA HITY LIVE

- Hafanana, Do It, Anjel, One Way Ticket, Mystic Party

- v koncertných verziách a v multimediálnom prevedení

EMÓCIE, KTORÉ VO VÁS ZOSTANÚ

- nostalgia 90. rokov spojená s najmodernejšími technológiami

- návrat do mladosti plný nečakaných prekvapení

TO MUSÍTE ZAŽIŤ
====================

#ShowHowMadUAr

Zakladatelia Maduaru, bratia Matyinkovci spustili začiatkom roka aktivitu Show How Mad U Ar, ktorá je slovnou hračkou názvu kapely (Mad U Ar – si bláznivý) a jej cieľom je priniesť pozitívnu energiu všetkým fanúšikom a motivovať ich k tomu, aby si plnili svoje sny, nech už sú akokoľvek bláznivé. Ladislav a Juraj si už tie svoje plnia. Vyrazili na jarné turné po 11 miestach Slovenska, pripravujú nový singel s jedným z najlepších slovenských producentov Robertom Burianom za účasti zahraničných 90s hviezd – Captain Jack, Twenty 4 Seven (v rokovaní sú Fun Factory a Rednex) – a vyvrcholením má byť práve táto show v NTC aréne.

Keďže to celé chcú mať výnimočné, tak sa spojili s firmami Kvant Show Production, Kvant Lasers, Kvant Led a dB Centrum a pripravili jedinečnú scénu s obrovskou LED stenou, lasermi, či zvukovým a svetelným parkom a pridali aj špeciálnu kinetickú šou, ktorá bude prvýkrát použitá na koncerte slovenskej či českej kapely. Ide o mimoriadne náročnú technológiu, ktorá premení celú NTC arénu na jeden party kotol a návštevníkom koncertu prinesie novú dimenziu koncertného zážitku.

Maduar má pre toto koncertné podujatie pripravených aj viacero prekvapení, o ktorých bude postupne informovať. Tým prvým je live premiéra už spomenutého nového singla s názvom Show How Mad U Ar, ktorú odspievajú s využitím najnovších technológii a to tak, že kým členovia kapely spolu s Robertom Burianom budú na pódiu priamo v NTC aréne, tak s jednotlivými zahraničnými hviezdami sa spoja cez LED stenu, čím ponúknu fanúšikom unikátne multimediálne predstavenie. Nebude chýbať ani víťazka Hlasu Česko Slovenska Ivanna, s ktorou Maduar spolupracuje už niekoľko rokov.

Navyše sa členovia kapely rozhodli umožniť svojim fanúšikom a tiež mladým talentom plnenie ich snov aj priamo počas koncertu. Šancu tak dostane mladý začínajúci DJ Nicotini, ktorému ponúkli priestor aj v novej pripravovanej skladbe, a tiež další, ktorých si vyberú formou hlasovania na ich FB stránke.

Koncert v NTC aréne je predzvesťou ešte väčšej koncertnej show v roku 2024, ktorou Maduar oslávi 30. rokov na hudobnej scéne.

Príďte si užiť jedinečnú atmosféru 90. rokov a zaspomínať si na mega hity ako Hafanana, Do It, Anjel, I Feel Good či Mystic Party, ktoré valcovali hitparády a diskotéky v Čechách aj na Slovensku.

Osoby s platným preukazom ZŤP-S majú vstup zdarma.

Vstupenky na tribúnu A do VIP lóže zahŕňajú vstup do VIP salónu s welcome drinkom, občerstvením a osobným stretnutím s účinkujúcimi po koncerte, aj s možnosťou fotenia.

Otvorenie brán o 18:00 hod.

Predaj lístkov: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/maduar-show-how-mad-u-ar-2023-09-22/

Vážení zákazníci, počas kultúrnych, spoločenských, a športových podujatí je podzemná garáž NTC z kapacitných  dôvodov uzavretá pre verejnosť.

Reklamné bannery