Limp Bizkit Bratislava - KONCERT ODLOŽENÝ

« Späť

11.08.2022 18:00 Limp Bizkit Bratislava - KONCERT ODLOŽENÝ

KONCERT ODLOŽENÝ 

Vážení zákazníci,

z dôvodu zdravotných komplikácií speváka Freda Dursta odkladá kapela Limp Bizkit svoj koncert v Bratislave, ktorý sa mal uskutočniť 11. augusta v NTC Aréne. Koncert je preložený na neurčito.

Fred Durst k tomu dodáva: „Z osobných zdravotných dôvodov a na základe odporúčenia môjho osobného lekára, aby som si dal okamžitú pauzu od koncertovania, sú Limp Bizkit bohužiaľ nútení odložiť tohtoročné turné v UK a Európe. Fanúšikom, promotérom a ďalšiemu personálu sa úprimne ospravedlňujeme za všetky spôsobené nepríjemností. Počkajte prosím na ďalšie správy. S pozdravom, Fred & Limp Bizkit.“

Vaše vstupenky zostávajú naďalej v platnosti.

 

 

Na prelome milénia podľahla celá generácia nu-metalovému šialenstvu, ktoré mala na svedomí americká skupina Limp Bizkit. Kapela predala vyše 40 miliónov albumov a bola nominovaná na cenu Grammy. Minuloročný koncert v Seredi bol absolútne vypredaný a preto sa rozhodli na Slovensko vrátiť už 11. augusta 2022!

Spevák Fred Durst slovenským fanúšikom odkazuje: “Ak ste aj zažili vo svojom živote veľa dobrých koncertov, garantujem vám, že večer s Limp Bizkit bude navždy vaším najobľúbenejším. Nikto nerobí takú tvrdú a vzrušujúcu párty, ako my. Nikto. Určite si pred koncertom poriadne oddýchnite, aby ste to ustáli. Je načase si to rozdať!”.

Limp Bizkit oslávili nedávno 25. výročie od založenia. Floridská kapela má na konte 6 albumov a jej skladby ako “Rollin’”, “My way”, či cover verzia skladby od The Who “Behind Blue Eyes” patria ku kultovým megahitom.

Kapela pracuje posledné roky na svojom 7. albume s názvom “Stampede of the Disco Elephants”. Prvý singel z nového albumu “Ready to Go” vydala kapela už v roku 2013 a hosťoval na ňom Lil Wayne. V decembri toho istého roku zverejnili videoklip ku ďalšiemu singlu “Lightz” a poslednou novinkou bola skladba “Endless Slaughter”, ktorú vydali len na kazetách a hrávali naživo počas koncertov. Návštevníci bratislavského koncertu sa môžu tešiť na novinky aj overené klasiky.

Predaj lístkov: https://www.ticketlive.sk/sk/event/limp-bizkit-bratislava-11-08-2022

Vážení zákazníci, počas kultúrnych, spoločenských, a športových podujatí je podzemná garáž NTC z kapacitných  dôvodov uzavretá pre verejnosť.