LED ZEPPELIN SYMPHONIC

« Späť

15.05.2023 20:00 LED ZEPPELIN SYMPHONIC

15.5.2023

Britská skupina Led Zeppelin Symphonic zahrá najväčšie hity legendárnych Led Zeppelin!

Rocková kapela, najlepší speváci z Londýna a symfonický orchester sa spojili, aby zahrali najväčšie hity Led Zeppelin v epickom meradle. Led Zeppelin Symphonic vyráža na svetové turné a neminú ani Bratislavu.

Viac ako 50 rokov sú Led Zeppelin zbožňovaní fanúšikmi po celom svete. Led Zeppelin Symphonic je skutočná, autentická hudba kapely Led Zeppelin v podaní rockovej kapely, skvelých spevákov z londýnskeho West Endu v sprievode veľkého symfonického orchestra. Viac ako 50 umelcov na scéne spoločne vytvára jedinečný zážitok pre všetkých fanúšikov skupiny Led Zeppelin.

Členovia Led Zeppelin boli vo svojej dobe za búrlivákov, napriek tomu sa stali ikonou rockovej hudby, zakladateľmi metalu aj hard rocku. Dodnes sú považovaní za jednu z najvplyvnejších kapiel sveta. Hudba Led Zeppelin prenikla aj do filmu. V hollywoodskych trhákoch ako je Thor: Ragnarok doslovne „jačí“ Plantov vokál zo skladby Immigrant song, alebo vo filme Godzila znie najznámejší gitarový riff sveta zo skladby Kashmir.

V bratislavskej NTC aréne zahrajú Led Zeppelin Symphonic 25 ikonických piesní Led Zeppelin, vrátane Whole Lotta Love, Black Dog, Kashmir, Rock & Roll, Dazed & Confused a samozrejme Stairway To Heaven.

Nenechajte si ujsť ďalší hudobný zážitok v podaní kapely a symfonického orchestra 15. mája 2023 v NTC aréna Bratislava.

Predaj lístkov: https://www.ticketportal.sk/event/LED-ZEPPELIN-SYMPHONIC

Vážení zákazníci, počas kultúrnych, spoločenských, a športových podujatí je podzemná garáž NTC z kapacitných  dôvodov uzavretá pre verejnosť.

POKYNY USPORIADATEĽA

koncert Led Zeppelin Symphonic, pondelok 15/05/2023 NTC ARÉNA BRATISLAVA

ČASOVÝ HARMONOGRAM:

  • 18:45 hod_ otvorenie brán
  • 20.00 hod_ začiatok koncertuň
  • počas koncertu bude 20 min. prestávka
  • 22.00 hod_ predpokladaný koniec koncertu

VSTUPY:

Do priestorov NTC arény je vstup možný len s platnou vstupenkou. K dispozícii bude hlavný vchod a bočné vchody z Príkopovej ulice. Prístup pre zdravotne hendikepovaných a ich sprievod cez hlavnú recepciu arény. Pri vstupe do sály je potrebné sa preukázať preukazom ZŤP/ ZŤP-S.

PARKOVANIE:

Podzemné parkovisko NTC EBRATISLAVA nie je počas koncertu k dispozícii, možnosť parkovania v podzemnej garáži Zimného štadióna Ondreja Nepelu a v priľahlých uličkách. Odporúčame využiť mestskú hromadnú dopravu (www.imhd.sk) alebo služby TAXI.

FOTO A VIDEO:

Počas koncertu platí zákaz fotografovania s bleskom!

BEZPEČNOSTNÉ OPATRENIA:

Pre návštevníkov platí prísny zákaz vnášania alkoholu, jedla, omamných látok, fliaš a iných sklenených predmetov, zbraní, kamier a predmetov ohrozujúcich bezpečnosť ostatných návštevníkov v NTC ARÉNE BRATISLAVA.

PRVÁ POMOC sa bude nachádzať priamo vo vnútri arény a bude označená symbolom, z vonkajšej strany -pri vstupnej bráne do NTC arény bude pristavené aj vozidlo ZÁCHRANNEJ SLUŽBY.

Ďakujeme za porozumenie a prajeme príjemný rockový zážitok!
JVS GROUP s.r.o. -usporiadateľ