Illusionist Chris Stark - Magic Show Pretender

« Späť

05.12.2023 19:00 Illusionist Chris Stark - Magic Show Pretender

Oznámenie organizátora: Predstavenie iluzionistu Chrisa Starka, „MAGIC SHOW PRETENDER“, sa z technických dôvodov presúva. Nový termín zverejníme už čoskoro. Ďakujeme za pochopenie.

 

S veľkým potešením vám oznamujeme, že do Bratislavy zavíta svetoznámy iluzionista Chris Stark, ktorý je mnohými známymi osobnosťami označovaný ako:

„Novy David Copperfield“ – Michail Gorbatschow

„Budúcnosť mágie“ – Siegfried a Roy

„Ďalší fenomén“ – Uri Geller

„Neuveriteľne pôsobivý“ – Jay Leno

„Naplno rozvinutá šou“ – America’s Got Talent

Chris Stark vystúpi v Bratislave s predstavením “Magic Show PRETENDER” plným veľkolepých až neuveriteľných ilúzií, ktoré v kombinácii s jeho charizmou udivujú divákov na celom svete. Chris je skutočný fenomén v oblasti ilúzií o čom svedčí aj jeho povesť majstra manipulácie. Jeho moderný prístup a magické rozprávanie robia z jeho predstavení jedinečný zážitok pre každého diváka.

The Magic Show PRETENDER je príbeh o dobrodružstve mladého muža, ktorý hľadá svoje skutočné JA. Zážitok je obohatený hudbou a baletom, čo spoločne vytvára dokonalú a nezabudnuteľnú šou pre celú rodinu.

Pripravte sa na úžasné predstavenie plné inovatívnych kúziel a efektov, nezabudnuteľných ilúzií, nevysvetliteľných zmiznutí, jedinečných teleportacii a čítania myšlienok.

Chris Stark, predtým známy ako Sos Jr., vystupoval v najznámejších televíznych šou a účinkoval na najprestížnejších pódiách. Jeho talent a dychberúce šou upútali divákov vo viac ako 70 krajinách sveta vrátane miest ako Paríž, Dubaj, Hong Kong či Las Vegas.

Dnes je svetovo najviac oceňovaným kúzelníkom s viac ako 60 medzinárodnými oceneniami. Okrem Davida Copperfielda, Siegfrieda & Roya a Chrisa Angela je rovnako hrdým držiteľom ceny „Merlin Award* – kúzelníckeho Oscara. Chris je sám vynálezcom a tvorcom ilúzií a vlastní najväčšiu zbierku veľkorozmerných ilúzií na svete s viac ako 120 kusmi.

Majster-iluzionista Chris Stark vás zavedie do sveta, kde nie je nič nemožné a očarí vás svojou charizmou a kúzelníckym umením. Pridajte sa k nám a nechajte sa unášať do sveta mágie!

„Niektorí by si mohli myslieť, že ja som ten, kto vás zavádza. Naopak, mojím poslaním je stimulovať vás, aby ste aktívne venovali pozornosť každému detailu, ktorý máte pred sebou. Potrebujem vašu plnú koncentráciu a potom, keď sa pozriete dostatočne blízko, môžem vás prinútiť zabudnúť na všetko, čo vás obklopuje, a aspoň na chvíľu sa ponoriť do sveta mágie, kde sa ilúzia stáva skutočnosťou a kde sa nemožné stáva možným.“

Predstavenie trvá 2 hodiny s prestávkou.

Predaj lístkov: https://www.ticketportal.sk/event/Illusionist-Chris-Stark-Magic-Show-Pretender

Vážení zákazníci, počas kultúrnych, spoločenských, a športových podujatí je podzemná garáž NTC z kapacitných  dôvodov uzavretá pre verejnosť.

Reklamné bannery