Fight Night Challenge 2

« Späť

03.06.2022 17:00 Fight Night Challenge 2

3.6.2022
NTC aréna

KEĎ SA SPOJÍ ŠOU A ADRENALÍN....

... výsledkom je FIGHT NIGHT CHALLENGE! Zážitok, aký v strednej Európe nemá obdobu, opäť prichádza s ďalším podujatím a pozýva fanúšikov bojových športov, napínavej atmosféry a veľkolepej zábavy sledovať jedinečnú šou!

Vychutnať si nezabudnuteľnú atmosféru budú môcť diváci 3. júna naživo v priestoroch bratislavskej NTC arény alebo prostredníctvom „PAY PER VIEW“ online vysielania (môžeš zakúpiť po dokončenej registrácii na stránke www.fightnightchallenge.eu).

Výzvu opäť okrem profesionálnych bojovníkov prijali aj viaceré známe osobnosti slovenského i českého šoubiznisu. Vzájomné sily si zmerajú v 9 zápasoch.

Ohlásené zápasy:

SEPAR vs MAJK SPIRIT

CVERNA vs KAREŠ

LANDL vs YAEL

ZOLD vs HAČKO

 

Ďalšie zápasy budú postupne zverejňované a organizátor garantuje, že sa je na čo tešiť!

 

Fight Night Challenge je organizácia, ktorá prináša unikátny typ turnajov. Umožňuje amatérskym i profesionálnym zápasníkom vybrať si štýl bojového umenia a nastaviť si vlastné pravidlá boja. Zápasy celebrít sa už vo viacerých zahraničných krajinách tešia veľkej obľúbenosti. Zapájajú sa inluenceri, youtuberi, tik-tokeri, raperi, herci, ale napríklad aj modelky. Samotnému zápasu predchádza poctivá, niekoľkomesačná príprava, ktorá nesúvisí iba s tréningami, ale tiež s diétami a dodržiavaním správnej životosprávy. Na Slovensku sa pod organizáciu podujatia podpisuje eventová agentúra Evency v spolupráci so športovým klubom Spartakus Fight Gym.

Predaj lístkov: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/fight-night-challenge-2-2022-06-03/

Vážení zákazníci, počas kultúrnych, spoločenských, a športových podujatí je podzemná garáž NTC z kapacitných  dôvodov uzavretá pre verejnosť.

Reklamné bannery