BILLIE JEAN KING CUP: Slovensko - Taliansko

« Späť

14.04.2023 15:00 BILLIE JEAN KING CUP: Slovensko - Taliansko

BILLIE JEAN KING CUP: Slovensko – Taliansko
NTC aréna, 14. – 15. apríla 2023

Proti Taliansku hráme o finále

V aprílovom stretnutí slovenskej reprezentácie v Pohári Billie Jean Kingovej proti Taliansku pôjde o veľa. V NTC aréne sa 14. – 15. apríla 2023 rozhodne o tom, ktorý z tímov postúpi na finálový turnaj BJKC.

Pre zverenky kapitána Mateja Liptáka bude tento duel výzvou, určite by sa rady aj do tretice predstavili na záverečnom turnaji. Lipták sa bude spoliehať na osvedčené hráčky. Na čele tímu by mala stáť Anna Karolína Schmiedlová, aktuálna slovenská jednotka. Doplniť by ju mali Viktória Kužmová, Rebecca Šramková, mladučká Renáta Jamrichová a deblová špecialistka Tereza Mihalíková.

Talianky majú silný tím, v prvej svetovej stovke majú hneď päť hráčok. Najvyššie spomedzi nich je momentálne Martina Trevisanová, dobre známou slovenským fanúšikom je Camila Giorgiová. Kapitánkou tímu je bývalá profesionálna hráčka Tathiana Garbinová. V aktuálnom rebríčku krajín v Pohári Billie Jean Kingovej figuruje Slovensko na 8. priečke, Taliansko je o tri pozície nižšie.

Predaj lístkov: https://www.ticketportal.sk/event/BILLIE-JEAN-KING-CUP-Slovensko-Taliansko
https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/billie-jean-king-cup-slovensko-taliansko/

Vážení zákazníci, počas kultúrnych, spoločenských, a športových podujatí je podzemná garáž NTC z kapacitných  dôvodov uzavretá pre verejnosť.