Adam Ďurica - Vianočné koncerty

« Späť

07.12.2023 19:00 Adam Ďurica - Vianočné koncerty

Adam Ďurica má za sebou úspešnú dekádu na hudobnej scéne. Za ten čas si pripísal na svoje konto nielen množstvo hitov ale aj ocenení.

10 rokov od vydania megahitu Neľutujem, Mandolína, Láska- veda, cez Spolu, Zatancuj si so mnou až po súčasný Pohľad pre bohov, a mnoho ďalších hitov. Niekoľkokrát sa stal Osobnosťou televíznej obrazovky-v kategórii Spevák. Je tiež laureátom Krištáľového krídla za rok 2022 v kategórií populárna hudba. Celý tento rad ocenení a hitov chce Adam osláviť v spoločností svojich fanúšikov, ale aj hudobných a osobných priateľov na „Vianočnom koncerte“. Špeciálny program je pripravovaný v hudobnej réžii, basgitaristu, producenta a dirigenta Oskara Rózsu . Pozvaní hostia, ktorí vystúpia na vianočnom koncerte: Peter Bič Project, Zuzana Smatanová, Aleš Jenis a Emma Drobná. Slovom vás počas programu bude sprevádzať moderátor Milan „ Junior“ Zimnýkoval.

Predaj lístkov: https://www.unitedtickets.sk/vianocne-koncerty-adam-durica#/

Vážení zákazníci, počas kultúrnych, spoločenských, a športových podujatí je podzemná garáž NTC z kapacitných  dôvodov uzavretá pre verejnosť.