REKLAMA

ČÍNSKY NÁRODNÝ CIRKUS – FENG SHUI Životná harmónia

 

ČÍNSKÝ NÁRODNÝ CIRKUS oslňuje divákov na celom svete svojim neuveriteľným akrobatickým umením. Je neporovnateľný s klasickými cirkusmi, vo svojom programe uvidíte najlepších akrobatov z Číny, ktorí predvedú bezkonkurenčnú a neopakovateľnú show, ktorej základ vychádza z tradície staršej ako 2 000 rokov. Těšiť sa môžete na vzpieranie, žonglovanie a krútenie taniermi. „Vnútorná sila“ Chi Kung, vďaka ktorej sa artisti stávajú imúnnymi voči čepeliam dýk, hadí muži a ženy, stojky na rukách a saltá, kúzla a Chiao Ti, zápasy a simulácie zvieracích pohybov v bojových tancov a ďalšie formy tradičnej čínskej akrobacie.

 
Jednotlivé čísla sú prepojené príbehom, s ktorým sú diváci v úvode a v priebehu predstavenia zoznámení – ide tak o celistvú pôsobivú show, ktorá Vás ani na chvíľu nenechá vydýchnuť.
Ich vystúpenie v európskych metropolách videlo už viac než 8,5 milióna divákov a súbor vždy žne búrlivé, neutíchajúce ovácie po každom akrobatickom čísle. Vďaka unikátnosti projektu, umelci Čínskeho národného cirkusu nemajú na svete konkurenciu a nastavujú skutočne vysokú latku, ku ktorej sa nikomu nepodarilo ani len priblížiť, nie ju ešte prekonať. Z hľadiska počtu vystúpení a predaných vstupeniek je Čínsky národný cirkus historicky najúspešnejšia celovečerná akrobatická show.
Akrobatické umenie si v Číne zachováva tradíciu dodnes a 20. 3. 2013 môžete v Aegon Aréne bratislavského Národného Tenisového Centra vidieť dych vyrážajúce predstavenie, na ktoré nikdy nezabudnete! Kto neuvidí, neuverí!


Späť