Národné tenisové centrum a.s. používa súbory cookie a podobné technológie na spravovanie, vylepšovanie a prispôsobovanie obsahu vašim potrebám. Používajú ich tiež tretie strany - napíklad spoločnosť Google, Facebook a ďalšie. Prečítajte si, prosím, informácie o používaní a spravovaní súborov cookie v našich Zásadách na ochranu súkromia a osobných údajov. Zatvorením tohto oznámenia alebo používaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s našim používaním týchto technológií. Oznam je v súlade so Zákonom 351, §55, ods. 5 a tiež v súlade s predpismi EÚ.  Rozumiem      
NTC - Národné tenisové centrum

PEUGEOT SLOVAK OPEN 2017

06.11.2017 00:00

Peugeot Slovak Open 2017

Dátum/Date: 06. - 12.11.2017
Miesto konania/Place of event: AEGON aréna, Príkopova 6, Bratislava

Čas/Time:
06. - 12.11.2017

Peugeot Slovak Open, najväčší tenisový turnaj organizovaný na Slovensku, sa uskutoční v AEGON aréne 6. – 12. novembra 2017. Turnaj má vyššiu dotáciu ako minulý rok, organizátori rozdelia celkove 106 000 eur. Víťaz dvojhry si z Bratislavy odnesie 15 270 eur. Súčasťou podujatia patriaceho do challengerovej série ATP je aj hospitality.

V AEGON aréne čaká tenistov v boji o 18. titul medzinárodného šampióna Slovenska ako vždy príjemné prostredie a dobré podmienky. Tohto roku bude titul obhajovať aktuálna slovenská jednotka Norbert Gombos. Najviac prvenstiev na šampionáte získali slovenskí tenisti – dva razy vyhral Lukáš Lacko, po jednom titule získali Karol Kučera, Dominik Hrbatý, Michal Mertiňák, Martin Kližan a Norbert Gombos. Pred rokmi v Bratislave začínali súčasné superhviezdy svetového tenisu Srb Novak Djokovič, Argentínčan Juan Martin Del Potro, Čech Tomáš Berdych a ďalší.
Aj v roku 2017 sa v AEGON aréne predstavia viacerí známi tenisti, ale aj poprední slovenskí hráči. Vďaka voľným kartám dostanú šancu aj mladí domáci tenisti z nastupujúcej generácie.

Cena vstupeniek:
Pondelok – piatok - 3 €
Sobota – nedeľa -  5 €

Predaj lístkov: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/12785/peugeot-slovak-open-2017--xviii-medzinarodne-majstrovstva-slovenska-v-tenise-muzov

HLAVNÝ PARTNER

REKLAMA

VYBERTE SI SVOJ TERMÍN

ONLINE REZERVÁCIE ŠPORTOVÍSK