Národné tenisové centrum a.s. používa súbory cookie a podobné technológie na spravovanie, vylepšovanie a prispôsobovanie obsahu vašim potrebám. Používajú ich tiež tretie strany - napíklad spoločnosť Google, Facebook a ďalšie. Prečítajte si, prosím, informácie o používaní a spravovaní súborov cookie v našich Zásadách na ochranu súkromia a osobných údajov. Zatvorením tohto oznámenia alebo používaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s našim používaním týchto technológií. Oznam je v súlade so Zákonom 351, §55, ods. 5 a tiež v súlade s predpismi EÚ.  Rozumiem      
VIP lóže | NTC - Národné tenisové centrum

VIP lóže

 

8 a 6 miestne VIP lóže s vynikajúcou polohou a hospitality službami.

Lóža sa nachádza v sektoroch A a B s vynikajúcou polohou a hospitality službami. Garantujeme vám minimálne 30 zaujímavých večerov s atraktívnym programom ročne.

Okrem prestížnych tenisových turnajov (Fed Cup, Davis Cup, ITF a ATP) aj atraktívne kultúrne a spoločenské podujatia (koncerty svetových a slovenských hudobných skupín, súťaže MISS Slovensko, MISS Universe, Slávik a pod.)

Celoročné zakúpenie lóže je ideálny produkt pre klientov Vašej spoločnosti, ktorý vám umožní stretnúť sa v atraktívnej atmosfére športových a spoločenských podujatí s najvýznamnejšími osobnosťami štátnej správy, zastupiteľstiev, finančných sfér a podnikateľských kruhov, športu či šoubiznisu, nadviazať zaujímavé kontakty a otvoriť si cestu k novým komerčným aktivitám.

KONTAKTUJTE NÁS:

 
Ing. Andrea Kostíková
Tel:

0903 184 234
02/ 49 209 885

Mail: andrea.kostikova@stz.sk

Ing. Igor Moška
Tel: 0903 713 669
02/ 49 209 875
Mail: igor.moska@stz.sk

Prenájom VIP lóže .pdf

HLAVNÝ PARTNER

REKLAMA

VYBERTE SI SVOJ TERMÍN

ONLINE REZERVÁCIE ŠPORTOVÍSK